7.12.18

Špeciálna ponuka MOJID náramkov od CK Kartago

pri kúpe zájazdu na First Minute v 1. vlne do 31.12.2018 sme pre klientov pripravili darček v podobe personalizovaného MOJID náramku.
Každému klientovi (vrátane detí), ktorý si do 31.12.2018 zakúpi zájazd na First minute, pošleme na jar MOJID náramok priamo na adresu.



Na čo slúži náramok Mojid a čo to je?
Mojid pochádza zo spojenia “Môj ID”, čo v slovenčine znamená “moja identita” a vyjadruje presne to, čo by náš produkt mal robiť. Je to praktický darček, ktorý môže zachrániť život!
Ako ho využiť v praxii?
Každý náramok Mojid je vyrobený pre konkrétnu osobu. Pre prípad núdze sú na ňom uvedené dôležité informácie (meno, dátum narodenia, adresa a telefónne číslo), ktoré vás a vašich blízkych dokážu identifikovať alebo vďaka ktorým, vám môžu privolať pomoc. Predstavte si, že sa vám stratí dieťa v dave na letisku. Stačí, ak ukáže pracovníkom letiska svoj náramok a oni vám zavolajú, kde si ho môžete vyzdvihnúť. Taktiež vám môže pomôcť pri športe keď sa zraníte alebo vás prepadne náhla nevoľnosť.
Prečo by ho mali klienti nosiť?
To je veľmi jednoduché – pre svoju bezpečnosť (okrem toho, že aj super vyzerá). Mojid zabezpečí bezpečnosť vám, vašim deťom, rodičom i blízkym.
Prečo sa Kartago tours rozhodlo spojiť s Mojid?
Chceli sme klientom venovať niečo výnimočné, užitočné a hlavne chceme, aby sa cítili byť v bezpečí. Mojid spĺňa všetky naše požiadavky.

Celú ponuku zájazdov na sezónu Leto 2019 si môžete pozrieť tu!!